Atsauksmes

98% konferences dalībniku novērtēja pasākumu kā "labu" vai "teicamu".  
 

Paldies, par kolosālo iespēju!
(Margarita Rozīte)

Paldies par iespēju piedalīties konferencē! Man bija lietderīgi vairāk uzzināt par domāšanas prasmju vērtēšanu un par jaunām sadarbības platformām (tajā skaitā Miro).
(Svetlana Meiere)

Paldies par iespēju piedalīties konferencē. Saņēmu ļoti noderīgu informāciju.
(Anžela Jaroslavceva)

Paldies par jaunām idejām un, galvenais, instrumentiem, ar kuru palīdzību var veicināt un novērtēt skolēnu domāšanas attīstību.
(Maija Bietaga)

Paldies par iespēju klausīties latviešu valodā, jo svešvalodā nav tik liels vārdu krājums. Noteikti vajadzētu turpināt un piedāvāt arī apskatīt citus IT rīkus. Izmēģināju miro.com. Uzrunāja, noteikti izmēģināšu un lietošu. Šogad savā skolā vēl ar 3 skolotājiem nolēmām metodiski piestrādāt pie vērtēšanas. Pateicoties šai konferencei radās idejas, ko varētu darīt?
(Daina Iesalniece)

Paldies par labi noorganizēto konferenci un iespēju tajā piedalīties! Interesanti bija uzzināt par to, kā var vērtēt skolēna uzdotā jautājuma kvalitāti. Ļoti patika arī tas, ka konference notika tiešsaistē, bija iespēja rakstīt komentārus, uzdot jautājumus lektoriem un komunicēt ar citiem konferences dalībniekiem. No manas skolas bijām vairāki, jau esam pārrunājuši idejas, ko izmantot savā darbā. Paldies!
(Andris Ģērmanis)

Lepojos ar Latvijas "komandu",kuru uztāšanās bija ļoti efektīvas,konkrētas un interesantas (salīdzinot ar ārzemju viesu uzstāšanos). Prieks, ka mums ir tik brīnišķīgi cilvēki! Paldies Jums par sniegto iespēju "redzēt",dzirdēt tik daudz interesantu cilvēku!
(Valda Kublicka)

Vienmēr patīkami satikt līdzīgi domājošus cilvēkus. Paldies!
(Ināra Vīksna)

Vēlos pateikties par iespēju iepazīties ar kolēģu pieredzi domāšanas prasmju vērtēšanai, ko tālāk nodošu saviem kolēģiem skolā, un lielisko konferences organizāciju. Ļoti rosinoši un vērtīgi jaunā mācību gada ieskaņā, uzsākot kompetencēs balstīta mācību satura ieviešanu.
(Iveta Rorbaha)

Paldies par iespēju apgūt jēgpilnas lietas!
(Sarmīte Šaicāne)


Atsauksmes angļu valodā

Atsauksmes krievu valodā

Joomla SEF URLs by Artio